<

LokalizacjaWyświetl większą mapęKontakt


Domki Letniskowe Holenderskie NATURALNIE
ul. Wichrowa
Chłapowo
84-120 Władysławowo

+48 793 – 953 – 998
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGULAMIN


 

AtrakcjePort we Władysławowie
W porcie we Władysławowie znajdą Państwo wspaniałe kutry rybackie, ale też piękne jachty. Zapraszamy do zwiedzania. To właśnie tam można znaleźć na prawdę świeże ryby.

Wieża widokowa Dom Rybaka we Władysławowie
Wieża widokowa ma wysokość 63 m n.p.m. Można z niej z dwóch poziomów obserwować Półwysep Helski, który z tej perspektywy wygląda wyjątkowo.

Aleja Gwiazd Sportu we Władysławowie
Aleja Gwiazd powstała w 2000 roku i od tego czasu z roku na rok powiększa się o coraz to nowe gwiazdy sportu. Warto wracać w to miejsce co roku i sprawdzać co się zmieniło.

Władysławowo - Ocean Park
Od kilku lat we Władysławowie działa Ocean Park, w którym możemy poczuć się jak na dnie oceanu. W Parku znajdują się makiety morskich zwierząt w prawdziwej skali. To potrafi wywrzeć wrażenie na człowieku.

Latarnia Morska w Rozewiu
Z Chłapowem sąsiaduje miejscowość Rozewie w której znajduje się jedna z wielu latarni morskich na naszym wybrzeżu. Latarnia dostępna jest dla zwiedzających, z góry rozpościera się wspaniały widok na morze, Chłapowo i Władysławowo z jednej strony oraz Jastrzębią Górę z drugiej.

Hel
Cały Półwysep Helski ma wiele do zaoferowania, sam Hel kusi natomiast wyjątkowym miejscem jakim jest cypel Helski gdzie fale z Bałtyku spotykają się z falami z Zatoki. Na Helu można podziwiać również umocnienia i stanowiska ogniowe zachowane w doskonałej formie.

Wąwóz Chłapowski
W samym Chłapowie wyjątkowy jest Wąwóz Chłapowski, dzięki któremu mimo iż wkoło występują klify, Wąwozem na plażę można dojść bez pokonywania schodów, a do tego w bardzo przyjemnych okolicznościach przyrody.

 

Miramar

Domki-Naturalne.pl (c)2015 Domki nad morzem Władysławowo-Chłapowo